Форуми, семінари, вебінари
Онлайн-зустріч з експертами з ЄС та України з питань логістики зерна
17926 жовтня 2023 року о 10:00 (за центральноєвропейським часом) відбудеться онлайн-зустріч з експертами з ЄС та України з питань логістики зерна!
Захід організований Консорціумом EEN-Ukraine та Платформою солідарності Україна-ЄС “Лінії солідарності”. 
Це чудова нагода для обміну досвідом та ідеями з компаніями з ЄС та України, які працюють у агро- та зерновому секторі, та встановити потенційні партнерства. 
Ви також дізнаєтесь про актуальні тренди та кращі практики у сфері перевезення, інфраструктури та складування зерна. 
Щоб взяти участь у заході, будь ласка:
Заповніть форму
Приготуйте 5-7-хвилинну презентацію про вашу компанію, продукти та послуги та долучайтесь до участі у заході.
Круглий стіл з французькою делегацією

17430 жовтня 2023 року Торгово-промислова палата України спільно з Франко-українською торгово-промисловою палатою (CCIUF) та Посольством Французької Республіки в Україні запрошують представників українського бізнесу приєднатися до круглого столу з французькими компаніями.

Час: 16:00-18:00

Формат: офлайн

Мова: англійська 

Франко-українська торгово-промислова палата є об'єднанням понад 140 французьких та українських компаній, які спільно працюють над розвитком торговельних відносин між Україною та Францією. Її місія полягає в сприянні обміну товарами та послугами, підтримці інвестиційних проєктів та зміцненні бізнес-співпраці між французькими та українськими компаніями.

Компанії-члени французької делегації, Desmet, Bolloré Logistique, Memorist Heritage, ODDO, є представниками таких секторів як:

  •     агропромисловий комплекс;
  •     логістика;
  •     страхування;
  •     банківська сфера.

У рамках круглого столу можливі В2В-переговори між українськими та французькими компаніями відповідно до профілів та ділових інтересів учасників з обох сторін.

Реєстрація 

Зустріч відбудеться в приміщенні ТПП України, попередня реєстрація обов’язкова.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати України:  

Валерія Забашта (+380503664997zva-zed@ucci.org.ua);

Дар’я Данік (+380974004100ddv-ier@ucci.or.ua).

Довідково:

За інформацією Міністерства економіки України Французька державна страхова компанія Bpifrance Assurance Export страхуватиме французькі компанії, які готові інвестували в Україну та брати активну участь у її реконструкції, не чекаючи на завершення війни. Йдеться про двосторонній механізм страхування інвестицій. Страхування покриває до 95% втрат активів інвестора або дебіторської заборгованості. 
Крім того, Франція продовжує перемовини з партнерами щодо підтримки економіки України та мобілізації інноваційних фінансових інструментів для відновлення України.

Джерело


 

II Міжнародний експортний форум 2023: «Від відновлення України до глобального економічного процвітання»
13224-25 жовтня 2023 року відбудеться II Міжнародний експортний форум 2023: «Від відновлення України до глобального економічного процвітання», який цьогоріч присвячено програмам економічного відновлення, презентації основних механізмів підтримки експорту та інновацій.
До участі запрошуються українські експортоорієнтовані підприємства, організації підтримки бізнесу, бізнес-об'єднання, представників регіональної та місцевої влади.
Форум є платформою для ефективного діалогу бізнесу та влади. Формат форуму передбачає насичену програму, присвячену національній стратегії розвитку експорту, торговій політиці ЄС та новим механізмам підтримки національних експортерів, а також проєктам і програмам від державних та бізнес-організацій, які працюють в Україні.
Теми для обговорення:
Міжнародна торгівля та інвестиційні можливості для українського бізнесу;
Торгівля ЄС з Україною;
Міжнародні та локальні проєкти та програми для відновлення МСП та виходу на зовнішні ринки;
Жіноче підприємництво: відновлення, розвиток та експорт;
E-commerce платформи: можливості для українських МСП.
Понад 500 учасників матимуть змогу безкоштовно приєднатись до роботи усіх дискусійних панелей та воркшопів.
Реєстрація (до 21 жовтня)
Підтвердження реєстрації буде надіслано окремо.
Форум організовує Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI спільно з Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт Дія.Бізнес за спільного фінансування уряду Німеччини (ad hoc funds) та Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Підтримку надають Міністерство цифрової трансформації України, ПрАТ Експортно-кредитне агентство - ЕКА та програма міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку за дорученням Європейського Союзу та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Приватна торгова марка в ЄС: вивчення можливостей
121Nazovni запрошує виробників харчових продуктів та напоїв долучитися до участі у вебінарі «Приватна торгова марка в ЄС: вивчення можливостей».
Під час вебінару ви дізнаєтеся про можливості, виклики та останні тенденції на ринку приватних торгових марок, а також про перспективи зростаючого сектору.
Дата: 26 липня об 11:00
Онлайн вебінар на платформі Zoom (тривалість заходу 1,5 години).
Вебінар проходить в рамках проєкту USAID «Економічна підтримка України» - серія практичних вебінарів щодо експорту продуктів харчування до європейських країн з фокусом на Сполучене Королівство, Ірландію та країни Скандинавії.
Навчальний цикл для виноградарів та виноробів
10025 липня, стартує навчальний цикл для виноградарів та виноробів, який International Trade Centre Ukraine проведе спільно з Австралійським дослідницьким інститутом вина (AWRI).
Австралія – молода виноробна країна, яка швидко здобула міжнародне визнання, пропонуючи широкий спектр різних сортів вин із унікальними характеристиками. Завдяки поєднанню наукового підходу, традицій та інновацій, австралійські винороби та виноградарі вдало експериментують зі стилями і швидко адаптуються до кліматичних умов, що постійно змінюються.
Інститут AWRI, національна дослідницька організація, створена з метою підтримки сталого й успішного розвитку галузі в Австралії, розробила цей навчальний курс з урахуванням реалій українського виноградарства та виноробства. Тож, він розрахований як на досвідчених спеціалістів, так і на початківців.
Протягом липня-жовтня команда фахівців AWRI поділиться інноваційними практиками для гарного врожаю та секретами виноробства, детально висвітливши всі етапи створення якісного продукту від закладання виноградника до розливу та зберігання вина.
ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ВЕБІНАРІВ
ВИНОГРАДАРСЬКІ ПРАКТИКИ
Вебінар 1. Закладка виноградника
25 липня ● 9:00 – 10:30
Спікер – Ліз Райлі (Liz Riley), незалежна консультантка з виноградарства, невиконавча директорка AWRI
Вебінар 2. Живлення, управління ґрунтом і боротьба з бур'янами
8 серпня ● 9:00 – 10:30
Спікер – Кріс Пенфолд (Chris Penfold), консультант
Вебінар 3. Нові технології у виноградарстві для підвищення ефективності.
26 вересня ● 9:00 – 10:30
Спікер – Саймон Нордестгаард (Simon Nordestgaard), головний інженер
Вебінар 4. Зрошення
3 жовтня ● 9:00 – 10:30
Спікер – Рошель Шланк (Rochelle Schlank), займається проєктами виноградарства для просування сталих галузевих практик
Вебінар 5. Боротьба зі шкідниками та хворобами
10 жовтня ● 9:00 – 10:30
Спікер – Марсель Есслінг (Marcel Essling), старший виноградар
_______________________________________________________________________
 ВИНОРОБНІ ПРАКТИКИ
Вебінар 1. Переробка виноградного соку
15 серпня ● 9:00 – 10:30
Спікер – Бен Кордінглі (Ben Cordingley), енолог
Вебінар 2. Ферментація
22 серпня ● 9:00 – 10:30
Спікер – Джефф Коуї (Geoff Cowey), старший енолог
Вебінар 3. Склад вина, контроль якості, усунення забруднень і дефектів
29 серпня ● 9:00 – 10:30
Спікер – Кон Саймос (Con Simos), керівник групи з розвитку та підтримки галузі
Вебінар 4. Зберігання та управління вином після бродіння
17 жовтня ● 9:00 – 10:30
Спікер – Метт Холдсток (Matt Holdstock), енолог
Вебінар 5. Розлив і упаковка
24 жовтня ● 9:00 – 10:30
Спікер – Метт Холдсток (Matt Holdstock), енолог
_______________________________________________________________________
Усі зареєстровані учасники отримають програму тренінгів та посилання для підключення напередодні початку навчального циклу.
Проведення вебінарів стало можливим завдяки фінансовій підтримці уряду Швеції.

Українсько-монгольський бізнес-форум

mongolia19 жовтня 2021 року о 10:00 відбудеться  онлайн бізнес-форум «Україна – Монголія: нові можливості та перспективи двосторонньої співпраці».
 
У заході візьмуть участь ТПП України,ТПП Монголії, українські та монгольські дипломатичні установи, Посольство України в Китайській Народній Республіці та Монголії (за сумісництвом), Посольство Монголії в Україні, та ділових кіл України та Монгольської Республіки.
 
Під час онлайн зустрічі будуть висвітлені найбільш перспективні питання двостороннього торговельно-економічного співробітництва монгольских та українських компаній, сфери взаємовигідної кооперації тощо.
 
Представники бізнесу матимуть змогу ставити запитання та надавати коментарі під час секції "запитання-відповіді" (питання за тематикою вебінару можна також ставити заздалегідь у формі для реєстрації).

Реєстрація

Участь безкоштовна.
 
Робоча мова - російська.

Контакти для довідок (ТПП України):
 
Забашта Валерія (zva-zed@ucci.org.ua +380503664997)
 
Анна Любима (ast-ier@ucci.org.ua, dept.ier@gmail.com, тел.: +380955466509)

Джерело


 

 

Міжнародний онлайновий В2В-захід WEgate Summit 2021

240463687_2963wes7 жовтня 2021 року за підтримки Офісу з розвитку підприємництва та експорту та Enterprise Europe Network відбудеться міжнародний онлайновий В2В-захід «WEgate Summit 2021», присвячений перевагам зелених рішень та диджіталізації у бізнесі.

У жінок підприємниць з усього світу буде унікальна нагода у рамках заходу послухати історії успіху жінок з усього світу, представити свої бізнес-моделі майбутнього та на В2В-зустрічах обговорити найактуальніші питання щодо стратегій роботи та сталого розвитку.

Для безоплатної участі українським компаніям необхідно зробити наступні кроки:

  • Зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/3yydtDj
  • Обрати зручні дні та час для зустрічі.
  • Заповнити інформацію про себе та організацію.
  • У розділі «Marketplace» обов’язково зазначити, що пропонує компанія та у якому типі партнерства зацікавлена.
  • У графі «Support Office» вказати State Institution «Entrepreneurship and Export Promotion Office».

У разі виникнення питань, звертатися до експерта Офісу – Валентини Ляшенко, vliashenko@epo.org.ua.

Джерело


 

Форум - Перехід на органічне виробництво: переваги для українських підприємств харчової та аграрної продукції

forumagrarn30 вересня відбудеться форум "Перехід на органічне виробництво: переваги для українських підприємств харчової та аграрної продукції" для виробників харчових та аграрних продуктів.

Мета форуму: просування та популяризація органічного виробництва серед вже діючих виробників харчових та аграрних продуктів, які не мають маркування "органічні" та планують переходити на органічне виробництво або випускати органічну продукцію. Також форум буде цікавий для всіх виробників харчової та аграрної продукції з метою отримання детальної інформації про стан ринку органічної продукції в Україні та країнах, у які здійснюється експорт органічної продукції. 

У програмі Форуму: 

  • ТОП-5 причин вирощувати та виробляти органічну продукцію;
  • Перехід на органічне виробництво: інструменти для досягнення цілей;
  • Сучасні глобальні органічні тенденції та перспективи;
  • Особливості органічної сертифікації в Україні;
  • Про органічне виробництво від існуючих гравців ринку;
  • Експорт органічної продукції: сучасний стан та перспективи.

Мова заходу: українська

Час проведеня: 30.09.2021, з 10:30 до 13:30

Форум проходитиме онлайн, на платформі Zoom.

Для участі у форумі необхідно зареєструватися за посиланням

Реєстрація триває до 28 вересня (23:59).

Увага! Підтвердження реєстрації та посилання  для підключення Ви отримаєте на вказану електронну адресу 29 вересня.


 

Українсько-естонський бізнес-форум

estukr13 жовтня 2021 року в м.Київ (ТПП України) відбудеться  бізнес-форум «Україна – Естонія: нові можливості співпраці між українським та естонським бізнесом під час глобальних змін» за участю українських та естонських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Естонії.
 
Захід спільно організують ТПП України, ТПП Естонії, Посольство України в Естонії, Посольство Естонії в Україні, Міністерство економіки України, Міністерство економіки Естонії та інші партнерські організації.
 
У програмі зустрічі  будуть висвітлені стан, найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-естонського економічного співробітництва, інвестиційний та експортний потенціал і бізнес-клімат України та Естонії, учасники зможуть задати свої питання спікерам та експертам.
 
В рамках бізнес-форуму також відбудуться В2В переговори між українськими та естонськими компаніями відповідно до профілів та ділових інтересів учасників  естонської бізнес-делегації.
 
Згідно з попередньою інформацією, естонські компанії зацікавлені у встановленні контактів з потенційними українськими партнерами у наступних галузях: машинобудування та металообробка; виробництво будівельних матеріалів, зокрема теплоізоляційних; переробка відходів, очисні споруди, екологічні технології; кадрові агентства (зокрема для пошуку майстрів з металообробки); транспорт та логістика; дорожнє будівництво, кондитерська та мармеладна промисловість; постачання деревини та виробів з неї та ін.
 
Робоча мова форуму – англійська, під час В2В переговорів у разі потреби буде забезпечено переклад.
 
Попередня реєстрація обов’язкова
 
Контакти для довідок (умови участі, програма, вартість участі):
 
Ольга Бондаренко, т. (044) 461 98 07 08, м. 067 216 17 82, boi-ier@ucci.org.ua
 
Валерія Забашта, т. +38 (044) 584 28 15, м. 050 366 49 97, zva-zed@ucci.org.ua
 
Єгорова Юлія т. (044) 461 98 07  м. 050 942 69 66, yys-ier@ucci.org.ua 

Джерело


 

Вихід на ринок та ведення бізнесу в Туркменістані

turk19 жовтня відбудеться онлайн-брифінг посла України в Туркменістані  Віктора Майка «Вихід на ринок та ведення бізнесу в Туркменістані».  

Під час сесії учасники зможуть проконсультуватися з дипломатами щодо особливостей виходу на ринок Туркменістану, почути корисні поради та рекомендації, обговорити перспективи співпраці та розширення можливостей присутності на ринку цієї країни. Програмою заходу також передбачено проведення сесії питань та відповідей.

Мова брифінгу – українська. Платформа Webex.

Зареєструватись на подію можна до 15 жовтня 2021 р., заповнивши форму: https://forms.gle/iqpni4RzgvJf8jJWA

Деталі Webex організатори повідомили зареєстрованим учасникам окремо після опрацювання всіх заявок.

Увага! При реєстрації обов'язково вкажіть Ваш логін у форматі "Company_Name_Your_Name", за яким Вас ідентифікуватиме модератор онлайн-конференції в Webex.

Джерело


 

1 2 3 4 5 6 7 ...13 14 >