“Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства” реалізовується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Загальною метою “Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства” є покращення умов діяльності громадянського суспільства та зміцнення інституційної спроможності ОГС для підвищення самозарадності громадського сектору в Україні.
Тематичні пріоритети дослідницького конкурсу:
● дослідження тематики євроінтеграції відповідно до пріоритетів Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС;
● дослідження тематики повоєнного відновлення;
● дослідження діяльності організацій громадянського суспільства від час війни;
● дослідження у сфері технічних спроможностей ОГС-заявника або інших ОГС.
Тематичні напрямки:
ПЕРЕМОГА: підтримка міжнародної коаліції; адвокація зброї та фінансової підтримки; протидія російській гібридній агресії у міжнародних інституціях та академічних колах підтримка ЗСУ; справедливий суд над воєнними злочинцями, покарання росії та компенсації для потерпілих.
● РАННЄ ВІДНОВЛЕННЯ: допомога ВПО; гуманітарна допомога; соціальна згуртованість; відбудова; реабілітація та невідкладна психологічна допомога.
● ЕКОНОМІКА: адвокація реформ для лібералізації; перезапуск релокованих бізнесів; просвіта важливості економічної свободи та підприємницької ініціативи
● ДЕМОКРАТІЯ: доступ до інформації; участь у прийнятті рішень; підтримка громадянського суспільства та культури волонтерства; свобода слова, розвиток незалежних медіа.
● БЕЗПЕКА: фізична (укриття, системи сповіщень, домедична допомога); психологічна, цифрова.
● НАЦІОНАЛЬНА ІДЕНТИЧНІСТЬ:освіта, культура, протидія пропаганді, фейкам, іпсо; молодіжна робота; громадянська просвіта.
● СПІЛЬНОТА, СПІЛЬНОТИ: розвиток культури партнерства (довкола спільних цілей, на базі спільних цінностей); відновлення тяглості спадщини з діаспорою; ветеранський рух, соціальна згуртованість.
До участі у конкурсі приймаються заявки, підготовлені відповідно до вимог цього “Запрошення”, від організацій, які відповідають наведеним нижче критеріям:
● організації, які офіційно зареєстровані відповідно до закону України “Про громадські об'єднання” або відповідно до закону України “Про благодійну діяльність та благодійні організації”;
● організації, які включені до “Реєстру неприбуткових організацій” та мають відповідну ознаку неприбутковості (виключно 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 та 0048);
● організації, які мають досвід аналітичної роботи та можуть його підтвердити аналітичними публікаціями та реалізованими проєктами.
Максимальна сума гранту не має перевищувати 750 000 грн.
Дедлайн: до 30 листопада 2023.
Детально: https://ednannia.ua/images/Call_for_proposals_Research.pdf