У рамках масштабного проєкту «GO ASIA: можливості для української харчової продукції на ринку Східної Азії» («Go Asia») Офіс з розвитку підприємництва та експорту разом з COIN та Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (Програма USAID КЕУ) проведе другий вебінар, який буде присвячено ринкам В'єтнаму, Сінгапуру та Таїланду.
Час проведення
17 лютого 2022 року об 11:00
Для кого
До участі у вебінарі запрошують експортних менеджерів та комерційних директорів компаній-виробників харчової продукції, які є представниками малого та середнього бізнесу (МСБ), та прагнуть розвивати свої продажі в Азії.
Можливості
Вебінар надасть можливість дізнатися про переваги та бізнес-можливості торгівлі у регіоні, обрати для себе найперспективніший ринок, зрозуміти інсайти та підготувати свою продукцію до потреб ринку країн Азії.
Під час вебінару спікери будуть фокусуватися на наступних продуктах: мед, горіхи, продукти переробки фруктів та овочів, кондитерські вироби та зернові сніданки, продукти переробки м’яса, олія.
Під час вебінару буде презентовано дослідження країн, а учасники отримають практичні рекомендації для успішного експорту.