Україна та Кувейт погодили новий ветеринарний сертифікат на експорт дрібної рогатої худоби. Відповідне рішення ухвалили цього тижня компетентні органи двох держав.
«Ми розуміємо, що український бізнес шукає нові можливості на іноземних ринках у період виходу з кризи, спричиненої пандемією COVID-19. Тому наполегливо допомагаємо усувати всі перепони для експорту. Завдяки співпраці МЗС, наших дипломатів у Кувейті та Держпродспоживслужби нині ми додатково відкрили ринок Кувейту для українських експортерів, і це продовження цієї політики», – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
«Українські виробники, які займаються розведенням і вирощуванням дрібної рогатої худоби, здатні конкурувати на світовому ринку. Відкриття ринку Кувейту для експорту ДРХ створює для них додаткові можливості. Ми, зі свого боку, з колегами з МЗС продовжуватимемо роботу над відкриттям нових експортних ринків», – зазначила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.
Як повідомлялося, це вже другий погоджений ветеринарний сертифікат між країнами за останній місяць. Раніше можливість експортувати власну продукцію до Кувейту отримали українські виробники молока та молочних продуктів.