14 лютого у Мінську відбулося Сьоме засідання українсько-білоруської Робочої групи високого рівня з питань взаємної торгівлі. Українську делегацію на заході очолив Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України - Торговий представник України Тарас Качка, білоруську – Заступник Міністра закордонних справ Республіки Білорусь Андрій Євдоченко.
В рамках заходу сторони обговорили поточний стан торговельно-економічного співробітництва між Україною та Республікою Білорусь, констатували наявні резерви для подальшого розширення обсягів українсько-білоруської торгівлі та розглянули спільні підходи з вирішенні питань, які наразі стримують таке зростання.