25-27 березня 2020 року в м.Київ відбудеться 26-а Міжнародна туристична виставка UITT "Україна-подорожі та туризм", організатором якої є виставкова компанія "Прем'єр Експо" (Україна) та ITE Group Plc. (Великобританія).
Цього року в UITT планується участь понад 300 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв 25 країн світу.
UITT є найбільшою туристичною подією сезону весна-літо в Україні, і є ефективним інструментом популяризації України як туристичного напрямку в цілому, та її окремих регіонів на національному та міжнародному рівнях.
В UITT'2019 взяли участь 23 країни, серед яких компанії з Азербайджану, Албанії, Болгарії, Греції, Грузії, Домініканської Республіки, Єгипту, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Кіпру, Куби, Марокко, Палестини, Словаччини, Словенії, США, Тунісу, Туреччини, України, Чорногорії, Шрі-Ланки.
В національній експозиції 2019 року взяло участь 39 міст і регіонів туристичної України.
Місце проведення: МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 1
Контактні дані організаторів: +38 044 496 86 45 E-mail: NStadnyk@pe.com.ua
+38 044 496 86 45
E-mail: A.Ivakina@pe.com.ua