Директорка Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації та представники декількох підприємств Чернігівської області зустрілися із новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом України у Китаї Сергієм Камишевим.
Зустріч відбулася 24 січня у приміщенні ТПП України, де присутні мали можливість обговорити питання розвитку українсько-китайського економічного та інвестиційного співробітництва, а також поділитися своїм баченням вирішення ключових проблем у двосторонній торгівлі.
«Це буде моя друга каденція у КНР, тонкощі Китаю мені знайомі. Пріоритетом у моїй роботі стане розбудова торговельно-економічних зв’язків між нашими країнами. Ми повинні подолати негативне сальдо та сприйняти сигнал керівництва КНР щодо публічної політики у розвитку імпорту. Україні треба експортувати більше!», – сказав Сергій Камишев.
Діалог виявився продуктивним, від членів Палати прозвучало чимало запитань та ініціатив.