Офіс з просування експорту запрошує підприємства взяти участь в опитуванні. Його результати допоможуть команді Офісу зрозуміти реальні потреби експортерів та спланувати торговельні місії та організовувати участь у міжнародних виставках саме в тих країнах, в яких найбільше зацікавлені саме підприємства!
Також результати опитування допоможуть визначитись з вектором розвитку експортної освіти, аналітики та консалтингових послуг у 2020 році.
Опитувальник доступний за посиланням: http://bit.ly/2DMJr4S
Дедлайн: 15 грудня 2019