27 вересня в Чернігові відбувся семінар "Співробітництво Україна-НАТО. Регіональний вимір". Організатором семінару став Укртелерадіопресінститут при підтримці Центру НАТО в Україні, ГО «Медіафорум» та Національної Спілки Журналістів України.
Представники органів державної влади та засобів масової інформації обговорили зі знаними експертами Центру інформації та документації НАТО в Україні, Національного інституту стратегічних досліджень, Державного комітету телебачення і радіомовлення питання співробітництва України з Північноатлантичним Альянсом та шляхи його поглиблення. Окрему увагу було приділено Резолюції Ради Безпеки ООН 13-25, зокрема гендерним питанням під час збройних конфліктів.
Окрім отриманих теоретичних знань учасники також взяли участь у симуляційній грі: прийняття рішень в НАТО, пов’язаних з застосуванням 5 статті Вашингтонського договору у випадку умовної кризи.