FOOD EXPO- 2019
Дата: 30.08.2019
![5d6655e5ef448479152046](/media/upload/vystavky/5d6655e5ef448479152046.jpg)
Виставка щорічно збирає професіоналів в галузі виробництва, продажу та споживання продуктів харчування. Головними відвідувачами виставки є провідні європейські дистриб’ютори, оптові компанії, мережі супермаркетів та Інтернет магазинів. Захід проходить в режимі В2В і дозволить максимально сприяти розвитку контактів та налагодження ділової співпраці.
Основні напрямки виставки: м’ясо і м’ясопродукти; жири і масла; хлібопекарні та кондитерські вироби; риба і морепродукти; молоко і молочні продукти яйця; напої та алкоголь; овочі. фрукти та фруктово- овочеві продукти; готові блюда та функціональні продукти
Минулого року в роботі виставки взяли участь понад 200 експонентів з 11 країн світу, відвідало більше 7 000 професійних представників різних галузей харчової промисловості.
Зверніть увагу, що після опрацювання Організаторами виставки Вашої анкети може бути прийняте рішення щодо часткової компенсації витрат на ваш візит. Більш детальна інформація в Анкеті:
В разі виникнення питань щодо оформлення анкети, звертайтесь до ТПП України: Станіслави Малахівської +380 67 232-9220,sme58@ukr.net