З 29 жовтня по 7 листопада 2019 року відбудеться діловий візит українських компаній на найбільші виставкові події Китаю - 126 сесію міжнародного ярмарку експортних і імпортних товарів Canton Fair 2019 (Гуанчжоу) та 2 міжнародну виставку для іноземних компаній і країн China International Import Expo (Шанхай).
Захід організовано Торгово-промисловою палатою України, Китайською Торговою Асоціацією, Центром міжнародної ділової співпраці, Українсько-китайським міжнародним діловим центром
Підтримка заходу Міністерство комерції КНР, Посольство КНР в Україні, Китайська рада з розвитку міжнародної торгівлі (CCPIT), ТПП та урядові структури міст.
Ключовою події Візиту:
- Три українсько-китайські економічні форуми в Гуанчжоу, Гонконзі та Шанхаї
- Цільові зустрічі з китайськими бізнесменами
- Відвідання найбільших виставок Китаю
- Ярмарок експортних і імпортних товарів Canton Fair 2019 (Гуанчжоу)
Сесія: продукти харчування та напої, тканини та домашній текстиль, побутові речі http://www.cantonfair.org.cn/html/cantonfair/en/exhibitor/2012-09/24845.shtml#5
- China International Import Expo (Шанхай)
Найбільший виставковий захід з представлення іноземного експорту до Китаю https://www.ciie.org/
З питань участі (у тому числі вартості) звертайтесь до
- Малахівської Станіслави + 380 67 232-92-20, sme58@ukr.net;
- Голято Андрія +380 67 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com;
Реєстрація відкрита до 1 жовтня 2019 року.