21 травня в м.Київ відбудеться Ділова зустріч Україна-Китай. Для участі у форумі Україну відвідає делегація з представників китайського бізнесу та китайських торгових організацій.
Китайські ділові кола, заявлені до участі, представляють різноманітні галузі та сфери. Представники китайських інвестиційних груп зацікавлені в ознайомленні з українськими пропозиціями щодо інвестиційних проектів. Особливо їх цікавлять проекти у сфері будівництва, сільського господарства та відновлюваної енергетики.
Представити свої комерційні пропозиції та інвестиційні проекти учасники зможуть під час В2В-переговорів.
Робочі мови форуму: українська та китайська (під час пленарної частини), а також англійська/китайська (під час В2В-переговорів).
Надаватиметься синхронний та послідовний переклад.
За додатковою інформацією звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України, контактна особа Анна Гусак (тел.: (044) 461-98-08, м.т. +380 95 54 66 509, e-mail: ast-ier@ucci.org.ua).