Виставка SIAL CHINA
Дата: 03.04.2019
![5c9cb84515da0878342742](../../../../media/upload/vystavky/5c9cb84515da0878342742.jpg)
В 2018 році на площі майже 160 тис. кв. м свою продукцію представили понад 3 400 компаній з 67 країн, більше 100 тис. професіоналів галузі відвідали виставку.
Торгово-промислова палата України спільно з Ukrainian Food Expor Board формує національний стендвітчизняних компаній на виставці і запрошує Вас взяти участь в його роботі. Партнерську підтримку надає Клуб експортерів України
Участь в SIAL China це можливість для Вас:
- представити вашу продукцію на одному з найбільших ринків Світу;
- забезпечити присутність своєї компанії і продукції в інформаційному полі ринків країн Азії;- провести ділові переговори з представниками бізнесу Китаю, Південної Кореї, Таїланду та і інших краї Південно-Східної Азії;- розширити географію та збільшити обсяги експорту продукції.
З питань участі просимо звертатись до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України Голято Андрія (+380 67 662-96-56, a.v.goliato@gmail.com)