![](../../../media/articles/7/pic_526a768d34287.png)
З 30 вересня - 5 жовтня 2013 року українська делегація взяла участь в ознайомчому турі для представників адміністративно-територіальних одиниць держав-учасниць СНД до Республіки Білорусь з метою вивчення досвіду діяльності єврорегіонів «Неман» і «Озерний край».
![](../../../media/articles/7/pic_526a768da04e1.png)
![](../../../media/articles/7/pic_526a768e17e9b.png)
В ознайомчому турі взяли участь представники адміністративно-територіальних одиниць Киргизької Республіки, Російської Федерації, Республіки Казахстан, України, Туркменістану, Республіки Молдова.
![](../../../media/articles/7/pic_526a768e883ee.jpg)
Відповідно до програми учасники відвідали міста Мінськ, Гродно, Постави, Полоцьк та Вітебськ, ознайомилися з роботою, зокрема Координаційного бюро єврорегіону «Неман», Вільної економічної зони «Гродноінвест», агротуристичного комплексу «Гарадзенскі маёнтак «Каробчыцы», підприємства «Поставський меблевий центр»,
![](../../../media/articles/7/pic_526a768ec5782.jpg)
ВАТ «Полоцьк-Скловолокно», а також з історично-культурними пам’ятками Білорусі.
Крім того, відбулись робочі зустрічі з представниками МЗС Республіки Білорусь, Державної установи «Національний прес-центр Республіки Білорусь», керівництвом Гродненського та Вітебського о бласних виконавчих комітетів, Мінського міського та Поставського районного виконавчих комітетів. Під час їх проведення обговорювались відповідні питання, зокрема у сферах еврорегіонального, торговельно-економічного співробітництва, розвитку сільськогосподарського комплексу.
До відома
Єврорегіон «Неман»
Єврорегіон «Озерний край»