Проект CUTIS (Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій) в співпраці з торгово-промисловими палатами розпочав серію тренінгів для малого та середнього бізнесу (МСБ) в регіонах.
Головна ціль – розповісти бізнесу про перспективи експорту до Канади та нові можливості, які відкрила зона вільної торгівлі між Канадою та Україною (CUFTA).
28 листопада тренінг відбудеться в м.Чернігів.
В рамках зустрічей будуть розглянуті такі питання як специфіка канадського ринку та розробка експортної стратегії, особливості пошуку партнерів, тарифне та нетарифне регулювання експортних поставок до Канади, логістика, використання інструментів e-commerce, можливості участі в канадських програмах держзакупівель та багато іншого.
Серія тренінгів стала продовженням навчальної програми «How to Export to Canadа». Для участі в програмі були запрошені представники регіональних торгово-промислових палат, незалежні консультанти та викладачі провідних українських бізнес-шкіл.
Участь у тренінгу безкоштовна. Попередня реєстрація - обов’язкова за лінком https://goo.gl/forms/bObbXlx1S9s9RAkI2