30 серпня 2018 року в м.Чернігів заплановано проведення виїзного засідання Ради з просування експорту при Мінекономрозвитку щодо розвитку експортного потенціалу Чернігівської області. Засідання відбудеться під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України С. І. Кубіва.
Обговорюватимемо актуальні запитання/проблеми експортерів та будемо напрацьовувати спільні з бізнесом рішення щодо розвитку експортного потенціалу.
До участі запрошуються представники підприємств-експортерів області!
Кандидатури на участь у засіданні, а також проблемні питання/пропозиції до участі у засіданні представників органів виконавчої влади просимо надавати Департаменту економічного розвитку в електронному вигляді на адресу uzez_cg@ukr.net
Маєте запитання - звертайтеся за тел. 674-656