25 липня відбулася в Чернігівській облдержадміністрації зустріч з представниками делегації експертів Ради Європи з оцінки ситуації щодо розвитку молодіжних центрів.
У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова, представники Міністерства молоді та спорту України, Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА.
Основною темою обговорення став розвиток молодіжних центрів на Чернігівщині.
У ході робочої поїздки гості відвідали Обласний молодіжний центр у Чернігові та аналогічний заклад у Кіптівській ОТГ. Окрім ознайомлення з роботою Центрів представники делегації Ради Європи надали практичні поради керівникам та працівникам закладів – як розвивати роботу з молоддю.