![Seed Forum 2009](/img/th/SeedForum/7245175054a1f977146ce4.jpg)
26 травня 2009 року представники головного управління економіки Чернігівської обласної державної адміністрації взяли участь у роботі III Міжнародного інвестиційного форуму «Seed Forum Kyiv», що проводився Торгово-промисловою палатою України разом з Посольством Королівства Норвегії.
Під час форуму учасники мали змогу ознайомитись з інвестиційними проектами та поспілкуватись з представниками ділових кіл України, Норвегії, Швеції, Латвії та інших країн Європи. В роботі заходу особлива увага була приділена спільним проектам у сфері альтернативної енергетики, систем безпеки, новітніх технологій комунікацій в мережі Інтернет та останніх розробках в медицині.